Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane przez naszych klientów pytania. Jeśli nie znalazłeś tu odpowiedzi na swoje pytanie, lub potrzebujesz pomocy – skontaktuj się z nami drogą mailową sklep@manufakturawanien.pl lub telefoniczną +48 733-713-570

Gdzie są produkowane wanny?

Nasze wanny są produkowane w Polsce i w całości wykonywane ręcznie. W pracy stawiamy na miłą i rodzinną atmosferę oraz wzajemne zaufanie. Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów, który codziennie kreuje i tworzy nietuzinkowe wanny, dbając o komfort, estetykę i bezpieczeństwo. Wszystkie nasze produkty realizujemy z pasją i wielkim zaangażowaniem.

Jakie są metody płatności za wanny?

Płatności za dokonany zakup klient dokonuje w dogodnej dla siebie formie ( za pobraniem , przelewem bankowym lub poprzez płatności PayU)

Czy można zamówić wannę dowolnego koloru?

Jak najbardziej Jesteśmy w stanie wykonać wannę w dowolnym kolorze. Mieszane kolory też są akceptowalne (np. w środku biała, na zewnątrz czarna. W celu złożenia indywidualnego zamówienia prosimy o kontakt z nami pod numerem +48 886 893 896   , lub sklep@manufakturawanien.pl w celu ustalenia szczegółów.

Czy wanny posiadają gwarancję?

W pracy wykorzystujemy tylko nowoczesne technologie i narzędzia, bazując na sprawdzonych i ciekawych designerskich rozwiązaniach. Monitorujemy każdy proces i kontrolujemy jakość działań, dlatego Klientom gwarantujemy trwałość oraz wysoki standard użytkowania. Oferujemy aż 10 lat gwarancji na nasze produkty.

W jaki sposób wanna jest dostarczana?

Nasza firma oferuje darmową dostawę na terenie całego kraju.