O naszej firmie

Manufaktura wanien sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji funkcjonalnych akrylowych wanien wolnostojących.

Firma została założona w celu zapewnienia swoim Klientom zarówno produktów o wysokiej jakości, jak możliwości zorganizowania SPA w zaciszu własnego domu. Sprzedajemy nie tylko wolnostojące wanny, ale także ekskluzywny sposób na komfortowy odpoczynek i relaks po ciężkim i pracowitym dniu.

Od samego początku istnienia działamy w oparciu o trzy podstawowe zasady: przemyślany projekt, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Trwałość i estetyka to kluczowe cechy produktów, które wyróżniają nas wśród konkurencji.

Kompleks produkcyjny Manufaktura wanien jest zlokalizowany w województwie wielkopolskim. W pracy wykorzystujemy tylko nowoczesne technologie i narzędzia, bazując na sprawdzonych i ciekawych designerskich rozwiązaniach. Monitorujemy każdy proces i kontrolujemy jakość działań, dlatego Klientom gwarantujemy trwałość oraz wysoki standard użytkowania. Oferujemy aż 10 lat gwarancji na nasze produkty.

Nieustannie szukamy nowych rozwiązań dla małych i dużych łazienek. Śledzimy dynamicznie zmieniające się trendy oraz poszerzamy i uzupełniamy naszą ofertę wanien wolnostojących. Od lat realizujemy projekty dla Klientów w kraju i za granicą. Zawsze łączymy wymagania i oczekiwania z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, zatem realizujemy wyjątkowe i spersonalizowane projekty. Dla naszych Klientów Manufaktura wanien oznacza komfort, bezpieczeństwo i niezawodność w rozsądnej cenie.

W pracy stawiamy na miłą i rodzinną atmosferę oraz wzajemne zaufanie. Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów, który codziennie kreuje i tworzy nietuzinkowe wanny, dbając o komfort, estetykę i bezpieczeństwo. Wszystkie nasze produkty realizujemy z pasją i wielkim zaangażowaniem. Staramy się także ciągle poszerzać naszą wiedzę i kompetencje zawodowe, żeby stawać się co raz lepszymi oraz utrzymywać pozycję lidera na rynku wanien wolnostojących.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym.